Cytaty, o fotografii

"Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył."
Robert Bresson

"Fotografie to kęsy czasu które można wziąć do ręki."
Angela Carter

"Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat."
Brett Weston

"Zdjęcie to wyrażanie wrażeń. Jeżeli piękno nie będzie istnieć w nas samych, to jak w ogóle będziemy mogli je zauważyć?"
Ernst Hass

"Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali."
Don McCullin

"Kto chce jednym spojrzeniem ująć wiele równocześnie przedmiotów, ten żadnego z nich nie widzi wyraźnie."
Kartezjusz
Zgrywanie VHS na DVD\Blu-ray

Każdy z nas stara się utrwalić najcenniejsze momenty z życia swojego i rodziny. Ślub, narodziny dziecka, komunia św., niezapomniane wakacje czy święta rodzinne...

Jako firma VideoTIM świadczymy w pełni profesjonalne usługi w zakresie zgrywania oraz, dla bardziej wymagających klientów, obróbki i montażu materiału analogowego. Oznacza to, że ważne chwile z Państwa życia uchwycone na, jakże nietrwałych, kasetach VHS mają teraz szansę, dzięki naszej bogatej ofercie, przetrwać w atrakcyjnej formie przez wiele następnych lat.

"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni twego życia! Wracaj do nich, ilekroć w twoim życiu wszystko zaczyna się walić."
NIE CZEKAJ

Na skutek działania pól magnetycznych, wilgoci,
temperatury i innych czynników, którym nie da
się zapobiec, obraz zapisany na kasetach
wideo ulega systematycznemu pogorszeniu.
Jest to proces stosunkowo szybki, już za
kilka lat może się okazać, że całkowicie i
bezpowrotnie utraciliśmy bezcenne nagrania!

Cena zaczyna się od 20 zł za każde rozpoczęte 60 min materiału. Cena uwzględnia profesjonalny nadruk na płytę DVD.

Przy montażu i obróbce materiału cena zależy od nakładu pracy włożonej w przygotowanie gotowego filmu. Dodatkowe usługi to: dodanie menu, wycięcie zbędnych fragmentów filmu, podkład muzyczny, efekty montażowe 2D i 3D.